Община Генерал Тошево

12 май ’26

Поздрав по повод 12 май – Световен ден на медицинските сестри

Поздрав по повод 12 май – Световен ден на медицинските сестри

Поздрав по повод 12 май – Световен ден на медицинските сестри

   Уважаеми медицински сестри,

   Днес изразяваме своята дълбока признателност към вас – за всеотдайността, грижата и високия професионализъм, с които ежедневно се грижите за здравето и достойнството на пациентите. Вашата работа изисква не само знания и умения, но и огромно сърце, търпение и човечност.

   Във време, когато недостигът на медицински специалисти става все по-осезаем, вашият труд придобива още по-голямо значение. Вие сте опора, надежда и вдъхновение – хората, които носят утеха и сила в най-трудните моменти.

   Пожелавам ви здраве, сили и увереност, за да продължавате с достойнство своята благородна мисия! Нека съхраните мотивацията, вярата и уважението към тази изключително важна професия!

   Благодаря ви за грижата, състраданието и отдадеността!

   Честит празник!

 

Валентин Димитров

Кмет на Община Генерал Тошево

 

 

 

Още новини