Община Генерал Тошево

21 януари ’26

Поздрав на кмета на Община Генерал Тошево по повод Бабинден

Поздрав на кмета на Община Генерал Тошево по повод Бабинден

Поздрав на кмета на Община Генерал Тошево по повод Бабинден

   Уважаеми лекари, акушери и здравни работници,

   Приемете сърдечните ми поздрави по повод Деня на родината помощ  - Бабинден! Празник, на който по традиция се отдава почит и се благодари на бабите-акушерки, помагали при раждането на децата. Ден посветен на грижата към майчиното и детско здраве и безценната подкрепа, която дава сигурност.

   Вашата професия изисква себеотдаване, затова бъдете здрави и удовлетворени! Пожелавам ви спокойствие и ползотворна работа! Радвайте се на повече новородени добруджанци!

   Поднасям своята дълбока благодарност към всички, които с ръце и сърца посрещат живота!

   Скъпи баби и майки,

   Бъдете щастливи и обичани! Гордо носете силния дух на българската жена! Нека уважението към вас бъде традиция всеки ден!

   Честит Бабинден!

 

Валентин Димитров

Кмет на Община Генерал Тошево

Още новини