Община Генерал Тошево

20 януари ’26

Не изхвърляйте жар и незагасена пепел в контейнерите!

Не изхвърляйте жар и незагасена пепел в контейнерите!

Не изхвърляйте жар и незагасена пепел в контейнерите!

   Във връзка със зачестилите случаи на запалени и повредени съдове за отпадъци, Общинска администрация град Генерал Тошево напомня и апелира към всички граждани и фирми да използват контейнерите по предназначение.

 

   В съдовете за битови отпадъци НЕ трябва да се изхвърлят: жар, гореща или незагасена пепел;

 

   Изхвърлянето на подобни материали води до запалване, разтопяване и унищожаване на контейнерите, създава опасност за хората и околната среда и нанася щети на общинската собственост.

 

   Нека да бъдем отговорни!

 

Още новини