Община Генерал Тошево

02 септември ’25

"Да изчистим България заедно"

"Да изчистим България заедно"

"Да изчистим България заедно"

Общинска администрация- гр. Генерал Тошево уведомява всички граждани, учреждения и фирми, че кампанията "Да изчистим България заедно" през 2025 г. ще се проведе на 20.09.2025 год.

Всички желаещи да се включат в почистването на „Лесопарка“ в гр. Генерал Тошево, могат да го направят на посочената дата, като началният час е 9.00 часа на площадката на ул. „Витоша“, срещу бул. „Независимост“.

Събираните отпадъци на обявената дата ще се разполагат на определени от общината места и ще бъдат извозени на Регионалното депо в с. Стожер.

 

Включете се в почистването!

Заедно ще успеем да направим града по- чист!

Още новини