Община Генерал Тошево

28 февруари ’14

С поклонение и поднасяне на венци и цветя ще отбележим Националният празник

С поклонение и поднасяне на венци и цветя ще отбележим Националният празник

С поклонение и поднасяне на венци и цветя ще отбележим Националният празник

    На 3ти март (понеделник) от 10. 00 ч  Община Генерал Тошево организира поклонение и поднасяне на венци и цветя пред паметниците в града на Император Александър II (Цар Освободител) и този на патрона на града – ген. Стефан Тошев.  Признателни граждани и ученици ще поднесат венци и цветя пред паметниците на Васил Контаров в с. Василево и паметник „Казашко гробче” в с. Пчеларово. Проявите за празника ще приключат с поклонение в Алеята на опълченците във Военно гробище, гр. Добрич.

Още новини