Община Генерал Тошево

21 септември ’20

Гробищният парк беше основно почистен

Гробищният парк беше основно почистен

Гробищният парк беше основно почистен

В началото на месеца гробищният парк на град Генерал Тошево беше основно почистен. Огромната и висока на места тревна маса близо до алеите, около и върху самите гробни места, беше старателно изкосена и изхвърлена. Храстите и дърветата бяха подрязани, а цялото пространство на парка беше почистено от насъбралите се боклуци. Инициативата е на Община Генерал Тошево. По този повод в редакцията на вестник „Добруджански глас“ получихме благодарствено писмо, което публикуваме без редакторска намеса:

   „При последното си посещение на гробищния парк, останах приятно изненадана. И друг път е имало почистване и подрязване на храсти и дървета, но този път, бе изрядно извършено. Затова изказвам не само моята благодарност, но и тази на всички граждани, на които близки и познати почиват там. Огромна благодарност на Община Генерал Тошево“.

   Р.С.    

Още новини